Oficjalny sklep kanału Nie wiem, ale się dowiem!

Najczęściej zadawane pytania

Na ten moment nie planujemy wydań papierowych.

Po zaksięgowaniu wpłaty system automatycznie wysyła wiadomość na adres email z linkami do pobrania plików. Pliki można wtedy pobrać również z panelu klienta.

Jeżeli pobieranie rozpoczyna się normalnie, ale kończy niekompletnymi plikami, sprawdź swoje połączenie internetowe. W razie powtarzających się problemów, napisz do nas na nasz adres email. Postaramy się jakoś pomóc. (:

Jeżeli pobieranie nie rozpoczyna się w ogóle, twój link mógł wygasnąć. Pobierz pliki z panelu klienta lub napisz do nas o nowy link.

Ebooki wysyłamy w 3 różnych formatach, a audiobooki mają oddzielny plik dla każdego rozdziału. Z tego powodu pakujemy je do archiwum zip, żeby można było je pobrać razem.
Archiwum zip należy wypakować, co można wykonać dowolną aplikacją do rozpakowywania tego typu plików. Format zip jest bardzo popularny, dlatego nie powinno to sprawić problemów.

Ebooki dostępne są w formatach PDF, EPUB i MOBI.

PDF wygodnie się czyta na komputerze.
EPUB to format dopasowany do czytników oraz aplikacji do czytania ebooków
MOBI to format przeznaczony na czytniki Kindle.

Kupując raz otrzymujesz dostęp do ebooka we wszystkich tych trzech formatach.

Testowaliśmy ebooki na aplikacjach Moon+ Reader oraz ReadEra i jesteśmy z nich całkiem zadowoleni.

Audiobooka czyta Wojciech Wróbel – prowadzący kanału Nie wiem, ale się dowiem!

Na niewiem.pl możesz zwrócić produkt cyfrowy w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot środków! Musisz nam tylko napisać co Ci się w niej nie podoba. Napisz do nas na txt

Trafiły do spamu?

Sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce email. Nasze wiadomości automatyczne czasem tam lądują.

Nie ma w spamie.

Czy adres email wpisany w zamówieniu był prawidłowy? Czasem zdarza się zrobić literówkę, ale bez obaw! Napisz do nas na nasz adres email i podaj swój numer zamówienia. Coś poradzimy. (:

Uwagi do książek możesz kierować na nasz adres email lub przez formularz kontaktowy na stronie.

Najszybciej jak tylko damy radę! Chcemy często wydawać kolejne książki, ale jeszcze bardziej nam zależy na tym, żeby były one porządne. Na kanale odcinki czasem są odsuwane w czasie, jeżeli nie są wystarczająco dobre, i z książkami jest tak samo. (:

Wojciech i Mateusz nie zapuszczają się do skrzynki mailowej niewiem.pl. Oczywiście staramy się przekazywać im wszystko co do nas dla nich dociera. Jeżeli chcesz skontaktować się z nimi bezpośrednio, adres mailowy kanału jest dostępny na stronie kanału na Youtube!

Zapytania w sprawie współpracy z kanałem Nie wiem, ale się dowiem! prosimy kierować na adres mailowy podany na kanale youtube.

Na ten moment nie planujemy wypuszczania kolejnych produktów fizycznych i nie przewidujemy nowych nakładów starych produktów, ale nie wykluczamy, że w przyszłości mogą pojawić się jakieś dropy.

To możliwe. Skontaktuj się z nami, podaj swój numer zamówienia i rozmiar, na jaki chcesz wymienić produkt. Napisz do nas na txt
Jeśli na twoim koncie nie możesz odnaleźć poprzednio złożonych przez siebie zamówień, napisz do nas na txt, a my coś poradzimy!
Jeśli przy próbie zresetowania hasła nie otrzymujesz wiadomości z linkiem, sprawdź, czy adres email, który wpisujesz jest poprawny. Weź pod uwagę literówki i to, że konto mogło zostać założone na twoim innym adresie email. Jeśli wciąż występują problemy, napisz do nas na txt.
W takim razie nie wahaj się i napisz do nas na txt!