Oficjalny sklep kanału Nie wiem, ale się dowiem!

Uzależnienia. Jak odbić się od dna i nie być ich zakładnikiem?

Uzależnienia to prawdziwe pułapki XXI wieku. Współczesny, skomercjalizowany świat bez skrupułów wykorzystuje ich mechanizmy, czego ofiarami są najczęściej nieświadomi konsumenci. Jak wyrwać się z tego “matrixa”? Jak odzyskać sprawczość i kontrolę nad własnym życiem? Jak odbić się od dna i przestać być niewolnikiem współczesnych uzależnień?

Na te, oraz szereg innych pytań, odpowiadają autorzy: Mateusz Kucharek, Marcin Wójtowicz oraz Julia Zastryżna, pod merytoryczną opieką dr psychologii Moniki Baryły – Matejczuk.

Cena:

69.00 

Opis

“Uzależnienia – jak odbić się od dna i nie być ich zakładnikiem?”

Do kogo się zwracamy?

  • Do osób, które rozpoznają u siebie początkowe stadia uzależnienia i czują, że zaczynają tracić kontrolę.
  • Do osób, które nie wiedzą, jak działa mechanizm uzależnień, a chciałyby za pomocą lekkiego, popularno-naukowego języka przyswoić sobie ten materiał.
  • Do osób, które być może jeszcze nie miały doświadczenia z żadnym uzależnieniem, ale wolą już zawczasu – prewencyjnie – zadbać o swoje życie.
Tak naprawdę każdy wyciągnie wartość dla siebie. Kompilacja tematów z zakresu nauki, rozwoju osobistego i filozofii, w połączeniu z głosem naszego lektora, Wojciecha, to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Otrzymujesz

zegar

lekki, przystępny język

infoikona1

liczne życiowe przykłady

mózg nwasd

merytoryczną wiedzę zweryfikowaną przez specjalistę

DLACZEGO UZALEŻNIENIE TO PUŁAPKA?

Chciałbym zadać Ci pytanie – czy Twoim zdaniem da się przegapić życiowy upadek na samo dno? Innymi słowy – czy jesteś w stanie doświadczyć radykalnego spadku jakości swojego życia (i to praktycznie w każdej możliwej sferze), nie orientując się o tym w porę?

Intuicja podpowiada, że nie ma na to żadnych szans. W końcu nie da się nie zauważyć pieniędzy znikających z portfela, utraconych relacji z bliskimi czy poważnego uszczerbku na zdrowiu. Jest jednak pewien wyjątek od tej reguły, o którym nawet nasza “wszechwiedna” intuicja nie jest w stanie nas w porę ostrzec. Wyjątkiem tym są uzależnienia.

Marcin Wójtowicz

nwasd Czego nie wiesz, ale się dowiesz?

  • Dlaczego problem uzależnień jest nierozumiany w społeczeństwie?
  • Jak działa mechanizm uzależnień, oraz jak w ich wyniku zmienia się ludzki mózg?
  • W jaki sposób współczesny świat wpędza Cię w uzależnienia?
  • Jakie są rodzaje uzależnień? To nie tylko psychoaktywne substancje, ale również destrukcyjne, kompulsywne zachowania.
  • W jaki sposób sobie z tym wszystkim radzić? Praktyczne metody.

strona 35

strona 68

strona 105

172 strony

172 strony

ikona 2

6 godzin nagrań

ikona ciemna

9 rozdziałów

uzalezniania2

Jedną z głównych idei kanału ‘’Nie wiem, ale się dowiem!’’ jest promowanie zdrowego i zbalansowanego stylu życia. To właśnie po to regularnie tworzymy treści o tej tematyce. Sama teoria jednak nie wystarczy. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się tematowi uzależnień bliżej i z jednej strony zadziałać prewencyjnie, a z drugiej pomóc tym, którzy już zdążyli się w nie uwikłać, prezentując praktyczne metody. Każda osoba, której życie ulegnie poprawie pod wpływem naszej działalności, jest warta pracy i zaangażowania. Głęboko wierzę, Tobie również się uda.

Mateusz Kucharek

Znasz to uczucie, kiedy przeczytasz coś na jakiś temat i nagle masz przypływ energii do działania, bo czujesz się specjalistą w danej dziedzinie? Nie da się ukryć – po prostu lubimy robić to, w czym jesteśmy dobrzy. Dlatego stań się specjalistą z zakresu walki z uzależnieniami. Rozwijaj w tej materii swoją wiedzę i umiejętności. Książka, którą napisaliśmy, została stworzona właśnie po to. Oczywiście nic nie zastąpi konsultacji z profesjonalnym lekarzem, jednak jeśli chcesz codziennie odnosić swoje “małe zwycięstwa” w walce z uzależnieniem, to ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie.

Julia Zastryżna

Bezpieczeństwo zakupu

Normalnie produktów elektronicznych sprzedawanych przez internet, które nie są zapisane na nośniku fizycznym nie można zwrócić, ponieważ sprzedawca nie ma obowiązku takiego zwrotu przyjąć.

Ale my wierzymy w tę książkę i w to, że Tobie się spodoba!

Dlatego na niewiem.pl masz aż 30 dni na zwrot tej książki. Warunkiem zwrotu jest jednak opisanie nam, co dokładnie nie podoba Ci się w tej książce.

Dodatkowo, kupując ebooka raz, otrzymasz go w 3 formatach: epubmobi i pdf, które są obsługiwane przez większość czytników, a audiobooka w najpopularniejszym formacie mp3.

koperta
Książka jest produktem cyfrowym, który jest wysyłany na adres email podany w zamówieniu.